Як вибрати курильну трубку?

Початківцям курітелей важливо вибрати і придбати правильну трубку, тому що від того, яка вона, залежить Ваше перше враження і взагалі подальше бажання курити. До трубкокурітельству всі новачки приходять різними шляхами - хтось заінтригований ароматами тютюну, хтось починає під враженням від прочитаного роману, кого-то захоплює процес вибору і аксесуарів. 

Як це не дивно, але трубку потрібно вибирати так, щоб вона перш за все підходила до того тютюну, який Ви будете палити.

Види курильних трубок, їх будова

будова курильної трубки

Існує велика кількість сортів, видів тютюну, але не існує якогось універсального агрегату, яку Ви могли б використовувати з усіма ними і отримати задоволення від кожного. Для кожного тютюну бажана своя трубка. Форма, а точніше, її чаші, дуже важлива при виборі.

Є 3 основних типи форм:

  • велика, в ній приємно курити тютюн великої нарізки,
  • середня, має вузьку, високу чашу, в ній, наприклад, курять тютюн, згорнуті в ролик,
  • маленька, в такій трубці добре розкурювати ароматичні, темні сорти тютюну.

Для першого досвіду бажано вибрати пряму, довгу за формою трубку, тобто має довгий чубук - частина від чаші до мундштука. Дим в таких виробах краще остуджують, і в них добре всмоктується конденсат. Вважається, що чим довше чубук, тим приємніше дим. Розмір камери вибирайте середній - 20 мм в діаметрі і до 3-3,3 см завглибшки. Фільтр для початку можна не брати.

Стінки чаші для першого холодного куріння повинні бути тонкими, щоб не обпікало. Першу покупку в цілях економії досвідчені курці пропонують купувати рустірованную. Це вироби, які виконані з штучним рельфамі за допомогою ріжучих інструментів. Обов'язково під час покупки перевірити інженерію, важливо щоб димовий канал перебував строго в центрі на дні тютюнової камери. Якщо канал буде вище, то це категорично неправильно, тютюн не буде викурювати повністю.

Кращий матеріал для мундштука і курильної трубки

види курильних трубокМундштук найкраще брати ебонітовий, якщо ви курите в зубах - він легше і приємніше "на смак". Часто беруть з акриловим мундштуком, і, так як це пластик, він тривалий час має свій первісний вигляд. Деякі вважають, що акриловий мундштук - ознака дешевезни, але це не завжди так. Заводські трубки роблять тільки з акриловим мундштуком, мундштук  ручної роботи виточують як з ебоніту, так і з акрилу. Тим, хто курить в руці, акриловий мундштук підійде краще.

Досвідчені трубкокури вважають за краще купувати вироби ручної роботи, ручна "вичинка" - запорука того, що вона буде правильною. Але і з заводських можна знайти гарне, правильно зроблене пристосування, крім того, вони набагато економічніше, ніж ручної роботи. 

види курильних трубокСам виріб, звичайно, краще з дерева, ні в якому разі не покрита лаком. Але не кожна деревина придатна для виконання. Найкраще підходить щільна, гігроскопічна, пластична, стійка до перепадів температури деревина. Для виготовлення найчастіше використовують коріння або нижню частину дерева. Багато хто думає, що трубки, виконані з вишневого, яблучного дерева будуть володіти певним смаком при палінні, але це не так.

Вироби з фруктових порід деревини взагалі недовговічні. Кращими курильними трубками вважаються бріаровие, деревина бриара вважається найбільш стійкою до зміни температур, а це дуже важливий аспект.

Наша продукція та пропозиції: елітні курильні трубки , настільний набір подарунковий , мундштуки на замовлення

Цікаво почитати: