Курильні трубки - з чого складається ціна

Любителі розкоші і цінителі хорошого тютюну воліють статечно розкурити люльку. Одного разу спробувавши чудовий аромат хорошого трубкового тютюну, курці вирішують розлучитися з сигаретами.

палити люльку

Які вони, курильні трубки?

Не всі, з чого в'ється тютюновий дим, може носити горде звання трубки для куріння. Трубка - як автомобіль: недорогі моделі, які штампує конвеєр з дешевих матеріалів, прослужать недовго. Пристосування для куріння, виготовлене вручну або на виробництві, але невеликим тиражем і з високоякісних матеріалів, з копіткою дотриманням технологій, буде радувати власника довгі і довгі роки.

курильні трубки з різних матеріалів

Від чого ж залежить ціна на курильні трубки?

Хороші курильні трубки

- річ унікальна вже тим, що для їх створення використовуються специфічні матеріали. Поважаючий себе курець неодмінно матиме цілим набором аксесуарів, а куріння такої трубки - це цілий ритуал. Скажімо прямо - хороша трубка не може коштувати дешево.

ціна курильної трубки

Трішки історії

Курильні трубки робили не тільки з дерева, традиційного для сучасної людини, але і з інших матеріалів, які були типовими для певної місцевості і завжди знаходилися під рукою. Так турки в давнину використовували пінку - пористий білий мінерал, з якого в руках досвідчених майстрів виходили дивовижні трубки. Поширені такі трубки, з огляду на свою дешевизну і помітної зовнішності, були серед моряків, зокрема - піратів.

Недорогі трубки масового виробництва створювали з глини. Трохи дорожче були трубки з порцеляни. Низька ціна забезпечила їм популярність, але крихкість і недовговічність таких курильних трубок увійшли в легенди. Та й палити їх було задоволення так собі, нижче середнього.

У свій час були дуже популярні так звані «кукурузки» - трубки з кукурудзяних качанів. Зробити їх нескладно, стоять вони дуже недорого. Палити їх приємно, після циклу обкурювання трубки тютюновий дим доповнюється відтінком кукурудзяних стебел.

Мінус у таких трубок один: вони недовговічні, самий ощадливий курець розлучиться з «кукурузкой» вже на другий рік.

Фактори формування ціни трубки

На ціну трубки впливають деревина, форма самого аксесуара (від цього залежить, наскільки складно буде майстру зробити димовий канал в Чубук) і бренд.

Після тривалих експериментів з матеріалами для трубок, людство зупинилося на дереві. Саме цей матеріал, а точніше, порода дерева є основним фактором ціноутворення даного вироби.

Найдешевші породи - це груша, бук, вишня і самшит. Гірше, ніж дорогі породи, вбирають вологу, менше живуть, вимагають тривалого відпочинку між покурки. Хороші тим, що вносять фруктовий аромат при палінні, ніж та заслужили свою популярність серед курців.

Бріар - це особливі нарости на коренях кущів вересу. Дуже щільний матеріал, з прекрасними абсорбційні властивості ідеальний для курильних трубок. Чи не спотворюють смак курильної суміші. Ціна на бріаровую люльковий заготовкустартует від 20 доларів.

Морта - «роллс-ройс» в світі курильних трубок. Це деревина дуба-топляка, що занурився у воду багато століть назад. Морений дуб неймовірно міцний, не схильний до впливу температур і вологості, відмінно вбирає вологу. Мортовая заготовка коштує від кількох сотень доларів за штуку.

трубки для куріння з груші, бриара і Мортен

Крім деревини, на вартість трубки впливає форма виконання. Чим вона простіше, тим трубка дешевше. Найдорожчі в цьому плані трубки «Фріхенд». Форму каналу підказує форма самої заготовки, і майстер ніколи спочатку не знає, що вийде у нього в результаті. Тільки в процесі обробки деревини формується і димовий канал.

курильні трубки

Ну і, звичайно, ж бренд. У світі прийнято платити за ім'я. У свою чергу, відомі виробники курильних трубок усіма силами намагаються виправдати довіру і гроші клієнтів і створюють справжні витвори мистецтва.

ТА «Декор» надає унікальну можливість купити трубку будь-якого цінового сегмента, від недорогих до справжніх раритетів і одиничних видань від наших майстрів. Замовляючи в «Декор», ви впевнені, що платите саме за той товар, який вам потрібен, а не вдалу його копію.

Цікаво почитати:
 • Чому нарди популярні в нашій країні
  Чому нарди популярні в нашій країні

  Що ви знаєте про настільній грі нарди ? Так, я про ту саму гру, якої так захоплені сидять у дворах чоловіки різного віку. Судячи з усього, саме нарди є улюбленою дворової грою для старшого покоління, поряд з доміно

  06.12.2017
 • Що подарувати трубокура
  Що подарувати трубокура

  Прекрасно, коли у людини є захоплення. Це? тема для цікавої розмови в невимушеній обстановці, можливість почерпнути щось з особистого досвіду співрозмовника, хороший привід зав'язати неформальні відносини

  31.12.2017
 • Музей туристичного творчості на острові Добрих духів
  Музей туристичного творчості на острові Добрих духів

  Карелія. Край тисячі річок, озер і островів. Місце, практично не займане цивілізацією

  10.01.2018
 • Як креативно перетворити свій домашній інтер'єр
  Як креативно перетворити свій домашній інтер'єр

  Кожній людині завжди хочеться, щоб його домашній інтер'єр був затишним, оригінальним, більш цікавим і розкішним. Але так не завжди хочеться кардинально міняти меблі або влаштовувати капітальний ремонт

  18.02.2017
 • Приємні дрібниці на робочому столі як метод боротьби зі стресом
  Приємні дрібниці на робочому столі як метод боротьби зі стресом

  Всі, хто працює в офісах великих компаній або хоча б бував в них, знають про неписані «табелі про ранги», присутньому у всьому - від дрес-коду до оформлення робочого місця співробітника

  04.01.2018