Курильні трубки - з чого складається ціна

Любителі розкоші і цінителі хорошого тютюну воліють статечно розкурити люльку. Одного разу спробувавши чудовий аромат хорошого трубкового тютюну, курці вирішують розлучитися з сигаретами.

палити люльку

Які вони, курильні трубки?

Не всі, з чого в'ється тютюновий дим, може носити горде звання трубки для куріння. Трубка - як автомобіль: недорогі моделі, які штампує конвеєр з дешевих матеріалів, прослужать недовго. Пристосування для куріння, виготовлене вручну або на виробництві, але невеликим тиражем і з високоякісних матеріалів, з копіткою дотриманням технологій, буде радувати власника довгі і довгі роки.

курильні трубки з різних матеріалів

Від чого ж залежить ціна на курильні трубки?

Хороші курильні трубки

- річ унікальна вже тим, що для їх створення використовуються специфічні матеріали. Поважаючий себе курець неодмінно матиме цілим набором аксесуарів, а куріння такої трубки - це цілий ритуал. Скажімо прямо - хороша трубка не може коштувати дешево.

ціна курильної трубки

Трішки історії

Курильні трубки робили не тільки з дерева, традиційного для сучасної людини, але і з інших матеріалів, які були типовими для певної місцевості і завжди знаходилися під рукою. Так турки в давнину використовували пінку - пористий білий мінерал, з якого в руках досвідчених майстрів виходили дивовижні трубки. Поширені такі трубки, з огляду на свою дешевизну і помітної зовнішності, були серед моряків, зокрема - піратів.

Недорогі трубки масового виробництва створювали з глини. Трохи дорожче були трубки з порцеляни. Низька ціна забезпечила їм популярність, але крихкість і недовговічність таких курильних трубок увійшли в легенди. Та й палити їх було задоволення так собі, нижче середнього.

У свій час були дуже популярні так звані «кукурузки» - трубки з кукурудзяних качанів. Зробити їх нескладно, стоять вони дуже недорого. Палити їх приємно, після циклу обкурювання трубки тютюновий дим доповнюється відтінком кукурудзяних стебел.

Мінус у таких трубок один: вони недовговічні, самий ощадливий курець розлучиться з «кукурузкой» вже на другий рік.

Фактори формування ціни трубки

На ціну трубки впливають деревина, форма самого аксесуара (від цього залежить, наскільки складно буде майстру зробити димовий канал в Чубук) і бренд.

Після тривалих експериментів з матеріалами для трубок, людство зупинилося на дереві. Саме цей матеріал, а точніше, порода дерева є основним фактором ціноутворення даного вироби.

Найдешевші породи - це груша, бук, вишня і самшит. Гірше, ніж дорогі породи, вбирають вологу, менше живуть, вимагають тривалого відпочинку між покурки. Хороші тим, що вносять фруктовий аромат при палінні, ніж та заслужили свою популярність серед курців.

Бріар - це особливі нарости на коренях кущів вересу. Дуже щільний матеріал, з прекрасними абсорбційні властивості ідеальний для курильних трубок. Чи не спотворюють смак курильної суміші. Ціна на бріаровую люльковий заготовкустартует від 20 доларів.

Морта - «роллс-ройс» в світі курильних трубок. Це деревина дуба-топляка, що занурився у воду багато століть назад. Морений дуб неймовірно міцний, не схильний до впливу температур і вологості, відмінно вбирає вологу. Мортовая заготовка коштує від кількох сотень доларів за штуку.

трубки для куріння з груші, бриара і Мортен

Крім деревини, на вартість трубки впливає форма виконання. Чим вона простіше, тим трубка дешевше. Найдорожчі в цьому плані трубки «Фріхенд». Форму каналу підказує форма самої заготовки, і майстер ніколи спочатку не знає, що вийде у нього в результаті. Тільки в процесі обробки деревини формується і димовий канал.

курильні трубки

Ну і, звичайно, ж бренд. У світі прийнято платити за ім'я. У свою чергу, відомі виробники курильних трубок усіма силами намагаються виправдати довіру і гроші клієнтів і створюють справжні витвори мистецтва.

ТА «Декор» надає унікальну можливість купити трубку будь-якого цінового сегмента, від недорогих до справжніх раритетів і одиничних видань від наших майстрів. Замовляючи в «Декор», ви впевнені, що платите саме за той товар, який вам потрібен, а не вдалу його копію.

Цікаво почитати:
 • Трубка віскі, коні і Різдво
  Трубка віскі, коні і Різдво

  У мене є мрія. Ні, не так. Мрія з великої літери і неодмінно жирним шрифтом. Я хочу жити в селі. Ще кілька років тому таке твердження здалося б мені абсолютно крамолою і викликало б тільки іронічну посмішку, але

  08.01.2018
 • Майстер по дереву - покликання чи досвід?
  Майстер по дереву - покликання чи досвід?

  Я часто замислююся - що робить людину творцем? Майстром з великої літери, здатним чути Музику Сфер? Що бачили, підходячи до брили мармуру великі Мікеланджело, Верроккьо і ді Банко? Моя майстерня

  10.01.2018
 • Обробка деревини ручними інструментами
  Обробка деревини ручними інструментами

  Побачивши виставлені на продаж дерев'яні фігурки і статуетки , тримачі для окулярів і просто кумедні декоративні вироби, люди задають питання: «А скільки ж коштує ваше обладнання

  09.01.2018
 • Чи варто купувати курильну трубку в інтернет-магазині?
  Чи варто купувати курильну трубку в інтернет-магазині?

  Купівля курильної трубки. Процес настільки складний і, я б сказав, інтимний, що перша, що приходить на розум аналогія - побачення з шалено сподобалася дівчиною. Досвідчений курець мене зрозуміє

  13.01.2018
 • Музей туристичного творчості на острові Добрих духів
  Музей туристичного творчості на острові Добрих духів

  Карелія. Край тисячі річок, озер і островів. Місце, практично не займане цивілізацією

  10.01.2018