Курильні трубки зарубіжних майстрів

Добрий день, шановні читачі, трубокура і цінителі ароматного диму, неспішної розмови і хорошого віскі. Сьогодні я хочу продовжити і трохи розширити тему про трубках і тих людей, які їх роблять. А точніше, поговорити про курильних приладді людей, які їх виготовляють.

Для створення об'єктивного огляду я вибрав три іменитих компанії - виробника курильних трубок і за допомогою Світової павутини спробував розібратися, якими виробами користуються їх господарі, керівники, менеджери і директори. Отже, приступимо.

виробники курильних трубок

Savinelli

Історія компанії налічує більше 200 років і бере свій початок в прекрасному італійському місті Мілан, Віа Орефічі в будинку №2. Саме за цією адресою Ахілл Савінеллі відкрив свій перший магазин, який спеціалізувався виключно на торгівлі товарами для курців. Крім готових виробів інших майстрів, Савінеллі-старший виставляв на продаж трубки, виготовлені в невеликій майстерні на північній околиці міста за його власними кресленнями. Вже через кілька років магазин був відомий по всій Італії і користувався популярністю і любов'ю цінителів хороших трубок і якісного тютюну.

зарубіжні виробники трубок для куріння

Але справжня популярність прийшла до Savinelli після закінчення Другої Світової війни. Повернувшись з армії, Ахілл Савінеллі-молодший створює і розвиває мережу магазинів в Італії, які торгують трубками виключно вітчизняного виробництва. Сьогодні, як і в ті далекі часи, компанією керує нащадок Ахілла Савінеллі-старшого, Жан-Карло Савінеллі. У його колекції понад 50 трубок конкуруючих компаній, але за власним зізнанням, Жан-Сарл ??віддає перевагу прямий бріаровой трубці «панельний більярд 502», виготовленої в майстерні того самого магазину на Віа Орефічі.

- Конкуренти випускають безліч гідних моделей, однак жодна з них не зрівняється з трубкою, зробленої з італійського вересу руками італійського майстра, - каже Жан-Карло Савінеллі в перервах між короткими затяжками.

Dunhill

Вперше ця назва з'явилася в 1907 році на вивісці лондонського магазину, який займався продажем курильних трубок, сигарет, тютюну і супутніх товарів, відкритого родоначальником династії Альфредом Данхіллом. Він був людиною практичною, з ентузіазмом сприймали все віяння прогресу. Любив швидкість і автомобілі. Перша створена ним трубка призначалася саме для водіїв кабріолетів, добре курілася на сильному вітрі, не гасла під дощем. Альфред Данхілл вважав, що трубка повинна служити своєму господареві протягом усього його життя. Зрозуміло, що з таким підходом хвилюватися про якість придбаного вироби не доводиться.

світові виробники курильних трубок

Пол Адамс, генеральний директор British American Tobacco, компанії, якій належить сьогодні торгова марка Dunhill, вважає за краще в повсякденному житті сигарети.

- Вибір сигарет, як засобу отримання нікотину продиктовано стилем життя сучасної ділової людини. Я багато рухаюся, що не затримуюся на довго навіть в кабінеті для нарад, часто відвідую філії, інспектую виробничі потужності. На перекур у мене залишається від сили кілька хвилин. Але вечорами і на вихідних я відкладаю пачку в сторону і дістаю старенький, давно знятий з виробництва бріаровий County. Саме 1986 року, останнього серійного випуску. Сидячи біля каміна або перед екраном комп'ютера, гортаючи ділову переписку або просто відпочиваючи, я насолоджуюся смаком і ароматом цієї трубки, - говорить містер Адамс. І, на мою думку, він абсолютно щирий.

Про тютюнових пристрастях перших осіб компанії WOLarsen, що спеціалізуються на ексклюзивних бріарових трубках ручної роботи, я не зміг відшукати достовірної інформації, тому, замість анонсованих трьох «опитувань» вийшло всього два.

Цікаво почитати:
 • Трубка віскі, коні і Різдво
  Трубка віскі, коні і Різдво

  У мене є мрія. Ні, не так. Мрія з великої літери і неодмінно жирним шрифтом. Я хочу жити в селі. Ще кілька років тому таке твердження здалося б мені абсолютно крамолою і викликало б тільки іронічну посмішку, але

  08.01.2018
 • Корисні поради для власників курильних трубок
  Корисні поради для власників курильних трубок

  Пам'ятка покупцеві! Корисні поради для власників курильних трубок Артур Конан Дойль, Марк Твен, Жорж Сіменон - всіх цих відомих письменників об'єднує спільне захоплення, куріння трубки

  16.01.2018
 • Настільний міні-бар-стиль, краса, престиж
  Настільний міні-бар-стиль, краса, престиж

  Що таке статусна веешь? Питання, відповідь на який вже довгий час намагаються дати модельєри, художники і дизайнери. Але все не так просто

  12.01.2018
 • Приємні дрібниці на робочому столі як метод боротьби зі стресом
  Приємні дрібниці на робочому столі як метод боротьби зі стресом

  Всі, хто працює в офісах великих компаній або хоча б бував в них, знають про неписані «табелі про ранги», присутньому у всьому - від дрес-коду до оформлення робочого місця співробітника

  04.01.2018
 • Що подарувати трубокура
  Що подарувати трубокура

  Прекрасно, коли у людини є захоплення. Це? тема для цікавої розмови в невимушеній обстановці, можливість почерпнути щось з особистого досвіду співрозмовника, хороший привід зав'язати неформальні відносини

  31.12.2017