Кращі настільні ігри для невеликої компанії

Відмінний вечір - зібралися найближчі друзі, і хочеться скоротати час за цікавою і захоплюючою грою. Відпочиваючи на природі можна покидати фрісбі, або пограти в м'яч, бадмінтон. Але чому ж зайнятися вдома?

Домашні ігри - найчастіше настільні. Як же вибрати гру, яка сподобається всім?

Карткові ігри при всьому їх різноманітті - досить-таки тривіальна забава, і покеру везіння одного з гравців може здорово зіпсувати ставлення до нього всіх інших - а раптом цей «щасливчик» трошки шахраює? Ні, відкладемо карти в сторону, і повернемося до столу.

Отже, варіант № 1:

Монополія. У суспільстві фінансових геніїв і банкірів гра дуже популярна. Здорова конкуренція, безкомпромісна боротьба і різні, не завжди законні методи. Ця гра - дзеркало справжнього ведення бізнесу, і не дивуйтеся, що нерозлучні друзі стають непримиренними конкурентами за ігровим полем: «Нічого особистого, Джонні, це просто бізнес!». Якщо Ви і ваші друзі саме з когорти фінансових ділків, щось не ховайте далеко коробку з монополією - раз у раз хтось поцікавиться, коли ж почнеться ГРА.

На іншій чаші ваг - реальна можливість посваритися в процесі гри. Як розваги «Монополія» гра дуже специфічна, і до недавнього часу заборонена на Кубі.

настільні ігри

Варіант 2:

Нарди. Тисячолітня історія гри лише злегка відполірувати правила, створивши дві основні категорії: довгі і короткі нарди. Грали в нарди королі і слуги, багатії і злидні. Гра ця прийшла зі сходу, і спочатку їй приписували навіть деяку містичну складову. Кочові народи спростили концепцію гри, її використовували як чудовий засіб для розвитку інтелекту.

Гра дуже азартна, грати можна і вчотирьох, по черзі кидаючи «Зари» - так називаються гральні кістки. Перший вивів свої фішки за межі ігрової дошки - переможець.

нарди

третій варіант

Різні інтелектуальні ігри. Збирайте слова, вгадуйте предмети, згадуйте пам'ятні дати. Відрізняються від вікторин до «угадаек» і теж припадуть до душі великої компанії, якщо інші ігри порядком набридли.

інтелектуальні настільні ігри

Бракує драйву? Тоді до вашої уваги варіант №4: гра під назвою «Коридор». В її простоті і є сама геніальність гри. Уявіть: ігрове поле поділене на однакові сегменти у вигляді клітин і ви, в образі дерев'яної фішки, рухаєтеся від одного краю поля до іншого. В цей же час суперник спеціально для Вас вибудовує хитромудрий лабіринт. Перемога дістанеться самому кмітливому!

настільні ігри - лабіринт

П'ятий варіант настільних забав

Буде потрібно холоднокровність, витримка і точний розрахунок. Перед нами «Дженга»: розбираємо вежу, і вона впаде від необдуманих дій самого невдачливого. Гравці по черзі дістають деталі з підстави вежі і перекладають їх наверх. Вежа стає високою і менш стійкою. Той, хто програв вибудовує нову вежу, поки все досить плескають у долоні

настільні ігри Дженга

Цікаво почитати:
 • Слідами трубкокура Шерлока Холмса
  Слідами трубкокура Шерлока Холмса

  Скільки разів у житті кожен з нас переглядав фільми про пригоди детектива Шерлока Холмса і доктора Ватсона? Напевно багато

  12.06.2017
 • Про люльковий тютюн детальніше
  Про люльковий тютюн детальніше

  Кожен трубкокур віддає перевагу своєму тютюн. Вибір його не може бути миттєвим - подивився, понюхав, вибрав. Найчастіше перший прокурений нового продукту може не сподобатися, а після деякого часу цей же тютюн може "заграти" по-новому

  21.06.2017
 • Музеї курильних трубок або Туристичний маршрут трубокура
  Музеї курильних трубок або Туристичний маршрут трубокура

  Що може бути краще подорожі по європейських столицях? Чи не автобусного туру, де ви ледь встигаєте ковтнути романтичного повітря Парижа, як вже мчимо назустріч святим землям Ватикану, а поїздки по Вашому і тільки Вашим планом

  18.12.2017
 • Біг часу невблаганний
  Біг часу невблаганний

  «Не оплакуй, смертний, вчорашніх втрат, Справ сьогоднішніх завтрашньої міркою НЕ міряй, Ні колишньої, ні прийдешньої хвилині не вір, Вір хвилині поточної, будь щасливий тепер » (Омар Хайям)   З віком розумієш, наскільки правий був

  02.01.2018
 • Леза для Т образних верстатів: тест-драйв
  Леза для Т образних верстатів: тест-драйв

  Раннє осінній ранок далекого 198_ року. Простора ванна кімната на третьому поверсі старого австрійського будинку

  14.01.2018