Настільні набори - відмінний подарунок робочому колективу

Без сумніву, ми всі любимо свята. Дітьми ми з трепетом чекаємо приходу святого Миколая та Діда Мороза, відчайдушно намагаючись не заснути і прислухаючись до кожного шереху в завмерлому будинку, а подорослішавши, розуміюче посміхаємося, виявивши під подушкою або на робочому столі жаданий згорток, перев'язаний кольоровою стрічкою.

І, за великим рахунком, нам все одно, що ховається під шаром яскравого паперу - п'ятий Айфон, запальничка Zippo або кумедна дрібничка. Головне - факт доконаного дива, створеного хай не чарівним персонажем, але люблячими нас людьми, друзями, колегами по роботі.

Приємно, зайшовши в офіс, виявити поруч з комп'ютером і стопкою робочих паперів невеликий презент від начальства! Навіть найсуворіший кадровик не зможе втриматися від посмішки, не кажучи про сміхотливих дівчат з секретаріату або бухгалтерії.

Але що ж дарувати своїм підлеглим? Як правильно вибрати подарунок, підкреслити важливість і індивідуальність кожного співробітника? Іменні чашки були два роки тому, виготовлені за спецзамовленням ручки і запальнички, за даними розвідки, марно припадають пилом в шухлядах столів або безнадійно втрачені. Брелоки, запонки, корпоративні персні? Старо як світ і так само нудно.

Творча асоціація «Декор», що об'єднала найталановитіших майстрів і різьбярів по дереву міста Харкова, пропонує вишукані та оригінальні настільні набори  для офісних працівників. Стоп, стоп! Ось прямо бачу зневажливий погляд і чую короткий:

- Штампування, швидше за все. Або Китай з «закосом» під чорне дерево. Не цікаво, коротше.

Не поспішайте з висновками, шановний Керівник. Не полінуйтеся, відкрийте каталог, перелістніте станицю.

Ось грізний дракон, що сидить між олівців і власником для ручок. Виготовлений з ясена, покритий лаком кольору какао, він найкраще підійде вам самому.

настільний набір з драконом

А цей настільний набір з мамонтом, древнім і потужним, дістанеться найстарішому (не за віком, а за стажем) працівникові. Разом з вами він стояв біля витоків, разом з вами ділив всі жалі невдач і радість перемог.

настільний дракон з мамонтом

Начальник канцелярії, чорнильна душа. Йому б все довідки, накази, графіки та розпорядження. Колеги бурчать про себе - бюрократ! Але якщо треба підняти документи трирічної давності, зробити виписку або копію трудової, відразу до нього: «Допоможи, Семенович. Ми знаємо, у тебе нічого не втрачається! ». Такому працівникові просто необхідна маленька кумедна собачка Клякса, уважно стежить за архівом і охороняє візитницю господаря. Повірте, такий тандем працювати буде і веселіше, і ефективніше!

настільний набір з собачкою

- Красиво викладаєш, - скажете ви. - Практично переконав. Але що мені подарувати постачальнику? Фігура важлива, сам розумієш, без таких - нікуди. Собачка йому не підходить, мамонт у заступника, свого дракона не віддам. А подарунок потрібен, кров з носу.

- Не переживайте, шановний Керівник. Постачальник без подарунка не залишиться, це я гарантую.

Для сильного і в міру суворого чоловіка знайдеться свій презент. З одного боку олівців, з іншого держатель для ручок, а в якості декоративного елемента потужний носоріг. Набір виготовлений з ясена, просочений морилкою для прояву внутрішньої структури деревини, оброблений воском і покритий безбарвним лаком.

настільний набір з носорогом

Настільний набір доведеться до речі до будь-якого свята, як корпоративному, так і календарному. Це відмінний варіант подарунка на ювілей: по-перше, настільний набір практична річ, по-друге, анімалістичні декоративні елементи роблять його індивідуальним. По-третє, такий презент підходить і чоловікам, і жінкам. В цьому подарунку є душа, адже набори виготовлені з натуральної «живий» деревини, а значить сподобаються кожному співробітнику.

Цікаво почитати: