Поставка під телефон своїми руками

Бути постійно на зв'язку - одне з основних умов успішної роботи і ведення бізнесу, можливість в будь-який момент викликати допомогу або просто поспілкуватися ..

За час свого існування «порозумнішав» і сам девайс. Він «навчився» програвати музику, демонструвати відео, визначати своє положення на місцевості, виходити в Інтернет і підключатися до системи навігації GPS. Обзавівся безпровідною гарнітурою, якісними сенсорними панелями і складним програмним забезпеченням. З сучасним смартфоном і в чужій країні не заблукаєш, і в поїзді не занудьгували.

Дев'яносто відсотків всієї корисної інформації, будь то сторінка в Facebook, прокладений в складній транспортній розв'язці маршрут або відеоконференція Skype, читається в основному з екрану смартфона. Тримати його в руках незручно, а іноді й небезпечно - наприклад, якщо ви за кермом.

Аксесуар, що дозволяє вирішити проблему, простий як все геніальне. Підставку для мобільного телефону можна навіть виготовити самостійно, витративши на це від сили кілька годин вільного часу. І сьогодні я відкрию вам кілька рецептів «приготування» підставок.

Рецепт перший, для якого нам буде потрібно:

 • Власне, улюблений смартфон
 • Ножиці
 • лінійка
 • Лист щільного паперу або ватману
 • Термопластик (продається в магазинах, що торгують художніми та допоміжне обладнання)
 • Пластикова або скляна кулінарна дошка з гладкою поверхнею
 • Дерев'яна паличка або обрізок металевої лозини (можна цвях-сотку)
 • Ємність на півлітра, яку не шкода
 • Дрібна наждачний папір

Насамперед проводимо ретельні вимірювання гаджета. Діна, ширина, висота, все як на уроці геометрії в сьомому класі. Далі кладемо смартфон на папір і обводимо його контури простим олівцем. Відступаємо від отриманого контуру і обводимо ще раз. Креслимо від руки бортики потрібної висоти, вони будуть служити боковинами майбутнього власника. В результаті повинен вийти приблизно такий креслення.

форма холдера на телефон

Далі починається суцільна кулінарія. У ємність, яку не шкода, засипаємо куплений в магазині термопластик і заливаємо гарячою водою. Пропорції вказувати не буду, вони досить індивідуальні і змінюються від виробника до виробника.

робимо підставку для телефону

Постійно і ретельно перемішуючи, ми повинні отримати прозору пластичну масу.

підставка під мобільний

Ще німого розминаємо її в руках. Коли «тісто» трохи твердне і перестає липнути до рук, викладаємо його на кулінарну дошку. Розкачуємо в плоский, 1 - 2 міліметри, блін. Накладаємо на отриману основу заздалегідь вирізані з ватману або паперу трафарети, і гострим ножем обводимо їх по контуру. Отримані деталі «склеюємо» по порядку, шляхом короткочасного опускання їх країв в киплячу воду. На практиці це виглядає приблизно так.

підставка під смартфон

Сам процес склеювання.

підставки для телефону

Отриманий футляр може бути кілька нерівним, особливо в місцях з'єднання окремих деталей. Ось ці нерівності і видаляємо за допомогою наждачного паперу. В результаті, після фінішної обробки поверхонь, у нас повинна вийти ось така «цяця». Симпатично, чи не так?

холдер для телефону

- Симпатично-то воно симпатично, - відповісте Ви. -Але колотнечі між собою не мерено. Ще посуд потім мій.

Ну що ж можу запропонувати варіант простіше. Наприклад, підставка з картону у формі кленового листа. Креативненько? Думаю так.

Отже, витратні матеріали:

 • Кілька листів картону товщиною 3-4 міліметра
 • лінійка
 • Ножиці
 • канцелярський клей
 • Комп'ютер, принтер
 • Зображення кленового листа в повний розмір

Насамперед, роздруковуємо на аркуші паперу зображення кленового листа. Акуратно вирізаємо і наклеюємо на лист картону. Це буде лицьова сторона нашої підставки, за сумісництвом трафарет.

підставка під телефон кленовий лист

За трафаретом вирізаємо ще 4 - 5 кленових листків, згинаємо по лініях, зазначеним на чорно-білому малюнку, і з'єднуємо між собою канцелярським клеєм. В результаті, отримуємо ось таку деталь.

підставка для смортфона кленовий лист

Підстава виготовляємо у вигляді кола, з декількох шарів того ж картону.

підставу підставки під телефон

Поєднавши два основних елементи, отримуємо ось таку осінню підставку під телефон. Симпатично, стильно, оригінально, а головне, максимум, на 40 хвилин роботи.

підставка під телефон своїми руками

Але це далеко не всі матеріали, використовувані при створенні підставок для мобільних телефонів. У офісних креативників в хід йде абсолютно все.

Канцелярські біндери
підставка під телефон з підручних засобів

Конструктор Лего"

підставка для мобільника з лего

І навіть дорогоцінні доларові банкноти

підставка для телефону з підручних засобів

Ну а якщо ви вирішили зробити подарунок колегам по роботі або своєму безпосередньому начальнику, раджу звернути увагу на твори майстрів-різьбярів харківської творчої асоціації «Декор».

Підставки під мобільний телефон , виконані вручну з ясена, груші, горіха, інкрустовані шкірою або латунню підкреслять строгий і офіційний стиль будь-якого кабінету, а кумедні композиції з тваринами відмінно піднімуть настрій, знімуть напругу і втому складного трудового дня. Чого тільки варта гордо стоїть поруч з підставкою кіт або взяла слід такса!

підставка під телефон з дерева

Так що, якщо вам потрібен подарунок, не соромтеся, заходьте, ми гостям завжди раді!

Цікаво почитати: